Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

Užite si MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK vďaka najmodernejším technológiám

Nechajte sa vtiahnuť do deja najmodernejšími technológiami a maximálnym pohodlím. Niektorú zo špeciálnych technológií nájdete až v polovici našich kín a neustále pribúdajú ďalšie!

ULTRA-X

Ultra-X je kombináciou dvoch najmodernejších technológií: Dolby Atmos a 4K projektoru. Táto dvojica prispieva k vytvoreniu úplne novej úrovne filmového zážitku prostredníctvom špičkového, jasného obrazu, ktorý prináša kombináciu realistického vizuálneho zážitku a pohyblivých zvukov, ktoré vás obklopujú zo všetkých smerov a strán.

IMAX - pohlcujúci zážitok z filmu

Súčasný projekčný systém IMAX projekcie vytvára taký vierohodný a krištáľovo čistý obraz, ktorý dokáže poskytnúť natoľko realistický vizuálny zážitok, že celkom zabudnete, že vôbec pozeráte film.

Štvrtý rozmer filmu – 4D-Box

Pohyb sedadiel je synchronizovaný s dianím na plátne. Na vytvorenie tohto jedinečného zážitku je potrebný tím talentovaných pohybových dizajnérov. Tí navrhujú a programujú každý jeden pohyb tak, aby reflektoval akciu a emócie, odohrávajúce sa na plátne.

4K - Ešte vyššie rozlíšenie

Obraz, ktorý premietame na plátnach kín je tvorený množstvom drobných štvorčekov – pixelov. Bežný štandard v kinách je 2K, my v CINEMAX BORY, CINEMAX MARTIN, CINEMAX TRNAVA ARÉNA a CINEMAX PREŠOV NOVUM sme sa rozhodli posunúť hranice o niečo ďalej až k 4K.

Dolby Atmos - najdokonalejší zvukový systém v kine

Aby bol filmový zážitok dokonalý, je potrebný skvelý zvuk. Toto si veľmi dobre uvedomujeme, a preto sme pre najnáročnejších filmových fajnšmekrov zriadili kinosály so zvukovým systémom Dolby Atmos. Ten v súčasnosti predstavuje špičku v audiotechnike pre kiná. Zvuk vás obklopí, pohltí a Vy zabudnete, kde sa nachádzate.

VIP - luxusné sedenie aj pre najnáročnejších divákov

Kožené sedadlá, ktoré poskytujú maximálne pohodlie. Pohodlne sa usaďte, vyložte si nohy na taburet, dajte si welcome drink a vychutnajte si MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK.

Premium Plus - sedadlá s najlepším zorným uhlom

Farebne odlíšené sedadlá, ktoré sú väčšie ako klasické a poskytnú väčší priestor na nohy. Majú zvýšené opierky hlavy aj pre tých najvyšších divákov. Umiestnené sú v tom najlepšom uhle voči plátnu tak aby ste si mohli film vychutnať ako zamýšľali jeho tvorcovia.

* Upozorňujeme, že technológie IMAX a DOLBY ATMOS môžu mať nepriaznivý vplyv na ľudí so sluchovými problémami alebo s citlivým sluchom, a preto ju týmto divákom neodporúčame.

** Upozorňujeme, že technológia D-BOX môže mať nepriaznivý vplyv na senzibilných ľudí, ľudí s chorobami pohybového aparátu, na ľudí so srdcovými poruchami a tehotné ženy, a preto ju týmto divákom neodporúčame.