Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

ULTRA-X

Technológia ULTRA-X kombinuje perfektné a technologicky dokonalé prvky pre MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK!

Naša prémiová sála ULTRA-X je vybavená zvukovým systémom Dolby Atmos a špičkovým 4K projektorom, ktoré zaručujú unikátnu kombináciu najkvalitnejšieho obrazu a dokonalého zvuku.
Ultra-X kombinuje krištáľovo čistý obraz vďaka 4K projektoru CHRISTIE® a dychvyrážajúci zvuk zabezpečený DOLBY® ATMOS™ systémom.

Nechajte sa vtiahnuť do deja a užite si MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK V CINEMAX.

 

Vstúpte do nového sveta zvuku s Dolby Atmos®!

Systém Dolby Atmos dostupný v sále ULTRA-X v sieti kín CINEMAX vás prenesie do deja na obrazovke pomocou pohyblivého priestorového zvuku, ktorý vás bude obklopovať zo všetkých strán. Vďaka pokrokovému systému a dôkladnému rozmiestneniu reproduktorov sa kinosála naplní úchvatným zvukom, ktorý vychádza zo všetkých smerov, čím zdôrazňuje bohatosť a hĺbku každého filmu. Vy tak budete mať pocit, že ste uprostred deja. Hlasy ľudí, zvuky miest, zvuky vecí a hudba ožijú tak presvedčivo, že vám to vyrazí dych.

Procesor Dolby Atmos spôsobil revolúciu v použití reproduktorov v kine, a to fixovaným a dynamickým zvukom, prispôsobeným zvuku veľkosti miestnosti, ktorú premení na pôsobivé miesto obklopené zvuky. Zvuky príbehu na obrazovke sa pohybujú všade okolo vás v trojrozmernom priestore, takže máte pocit, že to, čo sa deje na plátne, vás obklopuje zo všetkých strán. To dotvára MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK, ktorý vzrušuje vaše zmysly a inšpiruje vaše emócie, aby priniesli maximálny dopad zábavy.

Zažite MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK vďaka maximálnej kvalite obrazu!

Vďaka 4K projektoru CHRISTIE® si môžete vychutnať film v ultra vysokom rozlíšení s najvyššou snímkovou frekvenciou s bezprecedentnou vernosťou obrazu. Nechajte sa vtiahnuť do deja so špičkou v oblasti digitálnej projekcie, ktorá stanovuje nový štandard pre najpresnejšie, najjasnejšie a najvýkonnejšie filmové zážitky.

Obraz v 4K má rozlíšenie 4096 x 2160 pixelov, teda neuveriteľných 8,8 miliónov pixelov a ponúka najvyšší jas a čistotu. 4K projektor Christie True je naviac vybavený 3D technológiou a poskytuje maximálny 3D zážitok. Technológia RGB naviac dodáva obrazu neuveriteľnú škálu farieb a kontrastov.