Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

Špičková audio technika prináša zvuk, ktorý vás obklopí.

Dolby Atmos má oproti klasickým moderným zvukovým systémom (Dolby Surround 5:1 a 7:1) niekoľko násobne viac zvukových kanálov, až 49:1. To znamená, že kým v klasickej kinosále sa reproduktory nachádzajú iba za plátnom a po obvode, v kinosále so zvukovým systémom Dolby Atmos sú reproduktory zabudované ešte aj v strope. A Vy ste doslova obklopený zvukom.

Ďalším nemenej podstatným rozdielom je spôsob distribúcie zvuku do reproduktorov. Bežný zvukový systém má reproduktory rozdelené do dvoch alebo štyroch zón, pričom každá zóna dostáva rovnakú informáciu. V kine vybavenom systémom Dolby Atmos každý reproduktor tvorí samostatnú zónu a dostáva vlastnú zvukovú informáciu, čo umožňuje neporovnateľný zvukový zážitok. V kinosále s Dolby Atmos, tak budete vedieť presne identifikovať, z ktorej strany prichádza zvuk. Budete vedieť, že T-Rex prichádza zozadu, že Iron Man práve letí nad Vami a fantastické zvery pobehujú všade okolo vás.

Zvuk je tak skutočný, že v akčných scénach bude tvoje srdce biť ako o život a v žilách ti bude kolovať adrenalín, kým pri pokojných scénach bude tvoje dýchanie pomalé a tvoja myseľ bude relaxovať.

Zvukový systém Dolby Atmos si vychutnáte v kinách CINEMAX BORY, CINEMAX TRNAVA ARÉNA, CINEMAX NITRA, CINEMAX TRENČÍN, CINEMAX POPRAD a CINEMAX PREŠOV NOVUM.