Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

Často kladené otázky

Predaj vstupeniek

1. Ako si môžem kúpiť vstupenky na vybrané predstavenie?

 

Vstupenku je možné si zakúpiť priamo na prevádzke v sieti kín CINEMAX alebo prostredníctvom on-line nákupu cez internet. Pri nákupe vstupenky on-line je potrebné si vybrať prevádzku (mesto), ktoré plánujete navštíviť. Program k jednotlivým predstaveniam je dostupný na našej webovej stránke : www.cine-max.sk

 

2. Aké spôsoby platby akceptujete?

Priamo v kinách môžete platiť platobnou/debetnou kartou, alebo v peňažnou hotovosťou.

 

3. Je bezpečné používať moju kreditnú kartu alebo debetnú kartu pri kúpe lístkov on-line?

Áno, platba kreditnou/debetnou kartou je bezpečná. Vašu platbu totiž spracúva systém prostredníctvom zabezpečenej stránky Tatra Banky. Údaje zákazníkov spoločnosti CINEMAX, a. s. a CINEMAX Bratislava, s.r.o., slúžia výhradne len na účely spracovania obchodnej transakcie.

 

4. Čo mám robiť, ak sa mi pri kúpe vstupenky on-line objaví chybové hlásenie?

Chybové hlásenia sa pri kúpe vstupenky on-line objavujú len zriedka. Ak sa Vám niečo také stane, je pravdepodobné, že vypršal čas potrebný na zrealizovanie platby. Pokiaľ Vám nebola príslušná čiastka za kúpu lístkov stiahnutá z účtu, vykonajte transakciu opakovane.

 

5. Kúpil som si vstupenky cez internet, peniaze mi stiahli z účtu, ale vstupenky mi neprišli.

 

Kto mi s daným problémom pomôže? V prípade ťažkostí sa obráťte priamo na kino, do ktorého ste si kupovali vstupenky. Kontakty pre jednotlivé prevádzky môžete nájsť: www.cine-max.sk/ponuka-cinemax/kina-a-kontakty/ , prosím nezabudnite zvoliť prevádzku (mesto), ktoré plánujete navštíviť.

 

6. Čo mám robiť, ak som si omylom kúpil vstupenky do iného kina? Vymenia mi ich?

 

V prípade tohto problému sa obráťte priamo na kino, do ktorého ste si kupovali vstupenky. Vstupenky Vám presunú do Vami zvoleného kina. Kontakty pre jednotlivé prevádzky môžete nájsť: www.cine-max.sk/ponuka-cinemax/kina-a-kontakty/ , prosím nezabudnite zvoliť prevádzku (mesto), ktoré plánujete navštíviť.

 

7. JE MOŽNÉ, VYMENIŤ ALEBO VRÁTIŤ ZAKÚPENÚ VSTUPENKU?

Vstupenky nie je možné vrátiť ani stornovať. Vstupenky Vám vieme presunúť na iné Vami zvolené premietanie (čas) avšak len, ak tak uskutočníte do 30 min. pred začiatkom daného predstavenia. V prípade, že túto lehotu nedodržíte možnosť výmeny vstupenky zaniká. Je potrebné, aby ste sa skontaktovali s pracovníkmi konkrétneho kina a dohodli sa na ďalšom postupe. Kontakty pre jednotlivé prevádzky môžete nájsť na linku: www.cine-max.sk/ponuka-cinemax/kina-a-kontakty/ , prosím nezabudnite zvoliť prevádzku (mesto), ktoré plánujete navštíviť.

 

8. Je u Vás možná rezervácia vstupeniek?

Keďže poskytujeme rýchly a jednoduchý spôsob nákupu vstupeniek, rezervácia vstupeniek nie je možná.

 

9. Je možné ísť so vstupenkou na ten istý film v iný čas alebo iný deň?

Nie. Ak ste si kúpili vstupenku na konkrétne predstavenie a nemôžete sa ho zúčastniť, je potrebné vstupenku na pokladni kina vrátiť a vymeniť ju za vstupenku na predstavenie s iným časom a dátumom najneskôr 60 minút pre začiatkom pôvodného predstavenia.

 

10. Aká je cena za 3D okuliare ?

Vo všetkých multikinách sieti CINEMAX a pri všetkých 3D predstaveniach je nutné použiť 3D okuliare. Ak divák ešte nevlastní 3D okuliare má možnosť si okuliare zakúpiť priamo na prevádzke kina za poplatok v sume 1 Eur na bežné 3D predstavenie. Na 3D IMAX predstavenie je suma za okuliare 1,50 Eur. V prípade, že si kupujete vstupenky on-line prostredníctvom internetu na 3D predstavenie, kúpu 3D okuliarov môžete zrealizovať aj on-line spolu so vstupenkami. Nutné je však potvrdiť kúpu 3D okuliarov zaškrtnutím políčka: ´´Mám záujem o 3D okuliare´´

 

11. Kde nájdem aktuálne ceny vstupného?

 

Aktuálne ceny vstupného nájdete v cenníku umiestnenom na webe www.cine-max.sk/ponuka-cinemax/vstupne/ alebo v cenníku priamo na pokladni kina.

 

12. Študentské vstupné

Študentské vstupné je zvýhodnené vstupné pre študentov, ktorí sa na pokladni kina alebo pri vstupe do kina, ak si kupovali vstupenku online, musia preukázať platným študentským preukazom s fotkou. Na kúpu študentského lístka je potrebné predložiť preukaz alebo doklad o návšteve školy. Môže ísť napríklad o: ISIC, ITIC, a iné študentské preukazy.

 

13. Detské vstupné, dôchodcovia, ZŤP

Deti majú nárok na zľavu z dospelej vstupenky. Musí byť však zjavné, že majú do 12 rokov. Dôchodcovia od 60 rokov majú nárok na dôchodcovskú zľavu po predložení občianskeho preukazu. Zdravotne ťažko postihnutí návštevníci majú nárok na zľavu po predložení preukazu ZŤP.

 

14. Majú všetky Vaše prevádzky bezbariérový prístup? Ak áno, majú ho vo všetkých sálach?

Všetky naše prevádzky majú bezbariérový prístup, rovnako ako aj takmer všetky naše sály. Ak potrebujete pomoc, pri príchode do kina, obráťte sa na prevádzkového manažéra, ktorý Vám určite rád pomôže.

CINEMAX karty

1. Čo sú to CINEMAX karty?

CINEMAX karty sú vernostné karty, ktoré Vám ponúkajú možnosť získať výhodné zľavy zo vstupného, ale tiež pri nákupe občerstvenia v bufete kina a na kaviarni kina CINEMAX.

 

2. Aké druhy CINEMAX kariet ponúkame?

Ponúkame dva druhy kariet: CINEMAX VIP kartu a CINEMAX FILM kartu.

 

3. Aké sú výhody CINEMAX VIP karty?

  • VIP karta je neprenosná – je vystavená na meno. Pri jej použití je nutné predložiť k nahliadnutiu preukaz totožnosti
  • VIP karta zaručí jej držiteľovi vstup do kina na všetky bežné predstavenia a predpremiéry v sieti kín CINEMAX na celé predplatené obdobie. Na jedno predstavenie môžete VIP kartu použiť len jedenkrát, za jeden deň maximálne však na 5 predstavení. Taktiež oprávňuje držiteľa na zľavu 20 % z každého nákupu v bufete a kaviarni kina CINEMAX
  • Na premietanie spojené so špeciálnymi akciami získava jej držiteľ zľavu 2 € (Pokiaľ nie je určené inak). Karta sa nedá uplatniť na poplatok za 3D okuliare, IMAX 3D okuliare. Pri špeciálnych projekciách je potrebné si doplatiť cenový rozdieľ za technológie (IMAX, D-BOX, PREMIUM Plus, VIP lounge)

 

4. Aké sú výhody CINEMAX FILM karty?

  • FILM karta je prenosná
  • Predloženie karty oprávňuje držiteľa získať zľavu minimálne 0,70 € z ceny vstupenky. Taktiež oprávňuje držiteľa na zľavu 10 % z každého nákupu v bufete a kaviarni kina CINEMAX

 

5. Ako a kde si môžem kúpiť CINEMAX VIP alebo FILM kartu a aké sú podmienky pre jej získanie?

 

CINEMAX karty si môžete kúpiť priamo na prevádzke kina spolu s nákupom vstupeniek a občerstvenia z bufetu, kde vyplníte žiadosť o vystavenie karty alebo si ju môžete objednať on-line prostredníctvom objednávkového formuláru: www.cine-max.sk/ponuka-cinemax/cinemax-karty/ . Aby ste sa mohli stať držiteľom CINEMAX karty musíte mať minimálne 16 rokov.

 

6. Koľko musím zaplatiť, keď si kúpim CINEMAX kartu?

Pri kúpe CINEMAX karty je potrebné uhradiť jednorazový poplatok za vystavenie karty. Tento môžete uhradiť priamo v kine v hotovosti alebo platobnou kartou. Tak isto môžete za svoju kartu zaplatiť aj on-line, po vyplnení objednávkového formulára.

 

7. Kedy môžem začať využívať výhody CINEMAX karty v kine?

Ak si zakúpite CINEMAX kartu online výhody CINEMAX kariet môžete začať využívať hneď po obdržaní potvrdzujúceho e-mailu , ktorý obsahuje číslo karty. Následne do 14 dní od doručenia potvrdzujúceho e-mailu Vám bude doručená vaša karta buď na adresu bydliska, ktorý uvediete pri registrácii alebo na prevádzku kina, ktoré si zvolíte. Ak si zakúpite FILM kartu priamo na prevádzke, môžete využívať jej výhody ihneď. Karta nadobúda platnosť prvým použitím v kine/ v on-line prostredí. Je však dôležité dbať na to, aby ste si svoju FILM kartu zaregistrovali v lehote do 7 dní od prvého použitia karty, a to on-line prostredníctvom linku: karty.cine-max.sk. Ak si zakúpite VIP kartu priamo na prevádzke, je potrebné počkať, kým Vám karta nebude fyzicky doručená do 14 dní.

 

8. Môžem kombinovať zľavy , ktoré mi poskytujú CINEMAX karty spolu s inými zľavovými poukážkami?

Nie, zľavy nie je možné kombinovať.

 

9. Komu mám napísať, ak mi nedoručia moju CINEMAX kartu?

V prípade, že Vám vaša karta po 14 dňoch nebola doručená, prosím kontaktujte nás na adrese: cine-max@cine-max.sk

 

10. Môžem zrušiť moju CINEMAX kartu?

Áno. Ak máte záujem zrušiť svoju kartu, kontaktujte nás na adrese: cine-max@cine-max.sk Nemáte však nárok na vrátenie sumy za kartu.

 

11. Čo mám robiť v prípade straty CINEMAX karty?

V prípade straty CINEMAX karty je potrebné o tejto skutočnosti nás bezodkladne informovať prostredníctvom e-mailu: cine-max@cine-max.sk Na základe Vašej žiadosti deaktivujeme starú kartu a bude Vám za poplatok 5 Eur vystavená nová karta, ktorá bude platná dňom doručenia do konca predplateného obdobia.

 

12. Dajú sa CINEMAX karty použiť pri kúpe vstupeniek on-line?

Áno. Pri kúpe on-line je potrebné zadať číslo Vašej CINEMAX karty.

 

13. Sú osobné údaje, ktoré zadávam pri registrácii v bezpečí?

Áno samozrejme. CINEMAX si uchováva osobné údaje našich zákazníkov len za účelom evidencie a vystavenia kariet. Osobné údaje našich zákazníkov nie sú poskytované tretím stranám. Údaje nemôžu byť nijakým spôsobom zneužité ani nikde zverejnené.