Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

Cinemax – Maximálny Filmový Zážitok

Naša sieť kín CINEMAX vznikla v roku 2006 a aktuálne prevádzkujeme 14 viacsálových kín s celkovou kapacitou 11 408 miest v 12 slovenských mestách. Naši diváci poznajú kino CINEMAX ako svoje lokálne kino, v ktorom na nich čaká maximálny filmový zážitok a možnosť kultúrneho vyžitia.

V pestrej programovej štruktúre nájdete naozaj široký výber – od kasových trhákov až po náročnejšie tituly pre skutočných filmových fajnšmekrov. Prežite u nás príbehy, ktoré zatrasú vašimi emóciami, ale aj ďalšie kultúrne podujatia ako priame prenosy, záznamy z koncertov, opier, baletov či outdoorové a iné filmové festivaly. Sme tiež členom európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber kvalitnej európskej produkcie.

V zmysle nášho hesla sa snažíme, aby sa obyčajná návšteva kina zmenila na MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK! Záleží nám, ako sa v kine cítite, a preto neustále pracujeme na skvalitňovaní našich služieb. Ako jediní na Slovensku premietame filmy v unikátnom formáte IMAX, poskytujeme maximálne pohodlie a servis vo VIP kinosálach či najlepší zvukový systém DOLBY ATMOS. U nás tiež zažijete štvrtý rozmer filmu - pohyb, ktorý prináša D-BOX a v najpohodlnejších sedačkách Premium Plus sa budete cítiť ako vo svojej obývačke. Do našich kín postupne pridávame aj našu najnovšiu technológiu Ultra-X, ktorá zavádza nový systém DOLBY ATMOS v spojení so 4K technológiou laserového projektora, čo vytvára ideálnu kombináciu jasného obrazu a zvuku.

Vstúpte s nami do sveta príbehov, ktoré vás dokážu rozosmiať, nadchnúť či rozplakať, pretože v našich kinách sa bežný život mení na dobrodružstvo.

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond