Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

VIP

CINEMA VIP Louge vám prinesie naozaj luxusný filmový zážitok. Exkluzívny pocit získate už pri vstupe. VIP Lounge má totiž samostatné lobby, ktoré je určené výlučne pre VIP zákazníkov. V našom lobby si príjemne posedíte, osviežite sa chladeným alko alebo nealko welcome drinkom zadarmo a popcorn či nachos si objednáte bez čakania v rade.

V sále na vás čakajú pohodlné kožené polohovateľné sedačky so zabudovaným dotykovým tabletom. Jedlo, ktoré ponúkame iba vo VIP Lounge, si tak môžete objednať priamo do sály. To platí aj v prípade, ak máte chuť na nachos, popcorn či iné malé občerstvenie. Vašu objednávku si jednoducho vyklikáte cez tablet a zamestnanci kina vám ju ochotne donesú aj počas premietania filmu.

VIP Lounge nájdete v CINEMAX BORY, CINEMAX TRNAVA ARÉNA, CINEMAX PREŠOV NOVUM a CINEMAX ŽILINA.

Light verzia našej CINEMAX VIP je určená všetkým, ktorým vyhľadávajú najmä maximálne pohodlie pri sledovaní filmu. Do komfortných sedačiek sa príjemne usadíte a naplno si vychutnáte váš obľúbený film. Sedačky sú kožené a polohovateľné, vďaka čomu sa budete cítiť naozaj kráľovsky.

O to, aby ste nemuseli zbytočne čakať v rade, sa postará samostatná pokladňa, ktorá je určená výlučne zákazníkom VIP Light. Po príchode do sály sa môžete osviežiť chladeným alko alebo nealko welcome drinkom úplne zadarmo.

VIP Light nájdete v CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA a CINEMAX KOŠICE.