Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

ZÍSKAJ SUPER HRACIU KARTIČKU A VYHRAJ VYMAKANÉ CENY!

Nepremeškaj skvelú akciu v kinách CINEMAX! Nakúp na bufete občerstvenie za minimálne 5€ a hraj o skvelé ceny. 

Až do 31. mája si môžeš v kinách CINEMAX otestovať, či máš šťastie v hre, alebo v láske. Pochrumkaj si na popcorne, ochutnaj naše vychýrené nachos alebo sa osviež chladeným nápojom z našej ponuky. Za každý nákup občerstvenia na bufete kina v hodnote 5€ získaš jednu hraciu kartičku. Ak sa teda napríklad rozhodneš nakúpiť za 10€, dostaneš od nás až dve hracie kartičky. 

A v našich kartičkách sa ukrývajú naozaj skvelé ceny! Vyhrať môžeš pobyt v hoteli Seasons AquaCity Poprad, v Horizont Resort vo Vysokých Tatrách a vo Wellness Hoteli Patince, auto Nissan na víkend, VIP karty do siete kín CINEMAX, popcorn, nachos či nápoj Coca-Cola zadarmo, a viac ako 1600 ďalších cien.

Kompletné podmienky súťaže nájdeš TU.

Vyhral si? Gratulujeme! Prečítaj si, ako postupovať ďalej! 

Usmiala sa na teba šťastena a v stieracom políčku si našiel nejakú vymakanú výhru? Skvelé! Postupuj, prosím, nasledovne: 

  • výhry POPCORN KLASIK ZADARMO, COCA-COLA ZADARMO, NACHOS KLASIK si môžeš vyzdvihnúť priamo na pokladni svojho obľúbeného kina. Stačí, ak sa obsluhe kina preukážeš svojou výhernou kartičkou a odovzdáš ju personálu.
  • ak si vyhral jednu z ostatných výhier, dones svoju výhernú kartičku do kina, vyplň kontaktný formulár a my ťa budeme kontaktovať. 

Ak by si mal akýkoľvek problém, napíš nám na marketing@cine-max.sk a my ti veľmi radi pomôžeme. 

Prajeme ti veľa šťastia :)