Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

Užite si MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK vďaka najmodernejším technológiám

Nechajte sa vtiahnuť do deja najmodernejšími technológiami a maximálnym pohodlím. Niektorú zo špeciálnych technológií nájdete až v polovici našich kín a neustále pribúdajú ďalšie!

ULTRA-X

Ultra-X je kombináciou dvoch najmodernejších technológií: Dolby Atmos a 4K projektoru. Táto dvojica prispieva k vytvoreniu úplne novej úrovne filmového zážitku prostredníctvom špičkového, jasného obrazu, ktorý prináša kombináciu realistického vizuálneho zážitku a pohyblivých zvukov, ktoré vás obklopujú zo všetkých smerov a strán.

IMAX - pohlcujúci zážitok z filmu

Súčasný projekčný systém IMAX projekcie vytvára taký vierohodný a krištáľovo čistý obraz, ktorý dokáže poskytnúť natoľko realistický vizuálny zážitok, že celkom zabudnete, že vôbec pozeráte film.

Štvrtý rozmer filmu – 4D-Box

Pohyb sedadiel je synchronizovaný s dianím na plátne. Na vytvorenie tohto jedinečného zážitku je potrebný tím talentovaných pohybových dizajnérov. Tí navrhujú a programujú každý jeden pohyb tak, aby reflektoval akciu a emócie, odohrávajúce sa na plátne.

4K - Ešte vyššie rozlíšenie

Obraz, ktorý premietame na plátnach kín je tvorený množstvom drobných štvorčekov – pixelov. Bežný štandard v kinách je 2K, my v CINEMAX BORY, CINEMAX MARTIN, CINEMAX TRNAVA ARÉNA a CINEMAX PREŠOV NOVUM sme sa rozhodli posunúť hranice o niečo ďalej až k 4K.

Dolby Atmos - najdokonalejší zvukový systém v kine

Aby bol filmový zážitok dokonalý, je potrebný skvelý zvuk. Toto si veľmi dobre uvedomujeme, a preto sme pre najnáročnejších filmových fajnšmekrov zriadili kinosály so zvukovým systémom Dolby Atmos. Ten v súčasnosti predstavuje špičku v audiotechnike pre kiná. Zvuk vás obklopí, pohltí a Vy zabudnete, kde sa nachádzate.

VIP - luxusné sedenie aj pre najnáročnejších divákov

Kožené sedadlá so zabudovaným tabletom, pomocou ktorého si môžete objednať občerstvenie až do kinosály. Pohodlne sa usaďte, vyložte si nohy na taburet, dajte si welcome drink, nechajte si priniesť občerstvenie a vychutnajte si MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK.

Premium Plus - sedadlá s najlepším zorným uhlom

Farebne odlíšené sedadlá, ktoré sú väčšie ako klasické a poskytnú väčší priestor na nohy. Majú zvýšené opierky hlavy aj pre tých najvyšších divákov. Umiestnené sú v tom najlepšom uhle voči plátnu tak aby ste si mohli film vychutnať ako zamýšľali jeho tvorcovia.

* Upozorňujeme, že technológie IMAX a DOLBY ATMOS môžu mať nepriaznivý vplyv na ľudí so sluchovými problémami alebo s citlivým sluchom, a preto ju týmto divákom neodporúčame.

** Upozorňujeme, že technológia D-BOX môže mať nepriaznivý vplyv na senzibilných ľudí, ľudí s chorobami pohybového aparátu, na ľudí so srdcovými poruchami a tehotné ženy, a preto ju týmto divákom neodporúčame.