Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odoberať novinky
Generic win

Vstup a pobyt v mieste podujatia umožňujeme len s prekrytím horných dýchacích ciest (napr. rúško, respirátor) v zmysle aktuálne platného nariadenia UVZ. 

Kiná CINEMAX v okresoch BA, DS, TT umožňujú vstup do prevádzky aj osobám iným ako osobám v režime OTP alebo osobám plne očkovaným. 

Kiná CINEMAX v okresoch NR, BB, MT, PP, PO, TN, ZA umožňujú vstup do prevádzky v dňoch pondelok až štvrtok aj osobám iným ako osobám v režime OTP alebo osobám plne očkovaným (neplatí pri predstaveniach ako Babská jazda či Predpremiéra, kde platí režim OTP) a v dňoch piatok až nedeľa len osobám v režime OTP alebo osobám plne očkovaným. 

Kiná CINEMAX v okresoch KE, SI umožňujú vstup do prevádzky len osobám v režime OTP alebo osobám plne očkovaným. 

 

Na základe vyhlášky 240 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok: Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky (ďalej len „úrad“) podľa § 5 ods. 4 písm. k) zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“) z dôvodu pandémie ochorenia COVID-19 vydáva podľa § 59b zákona túto vyhlášku, ktorou nariaďuje podľa § 48 ods. 4 písm. a), e), r), w), x), y), z) a aa) zákona opatrenia pri ohrození verejného zdravia. 

 

VOUCHERY

Všetkým typom poukážok (vouchery, free, exclusive), ktoré nemohli byť využité, bude automaticky predĺžená platnosť do 30.11.2021 bez nutnosti výmeny

KARTY

Všetkým kartám bude automaticky alikvotne predĺžená platnosť.
Stav, do kedy je karta platná, si môžete pozrieť vo svojom konte na našom webe karty.cine-max.sk.

Často kladené otázky

Treba v kinách dodržiavať protipandemické opatrenia?

Áno, vo všetkých priestoroch kín CINEMAX je dôležité dodržiavať platné opatrenia podľa regionálneho Covid automatu.
Zákazníkom určite odporúčame využívať nákup lístkov vopred cez webpredaj alebo bezkontaktnú platbu kartou.
Všetkých návštevníkov kina prosíme o dodržiavanie pokynov nášho personálu a aby v prípade zhoršeného zdravotného stavu radšej zostali doma. 

Sú kiná bezpečné?

Áno, kiná sa od začiatku pandémie ani raz nestali ohniskom nákazy a pri dodržiavaní základných opatrení ponúkajú bezpečný priestor pre trávenie voľného času.
Vetranie v každej sále funguje na princípe vonkajšej cirkulácie vzduchu, teda vzduch z interiéru je odvádzaný von a namiesto neho dovnútra prúdi čerstvý vonkajší vzduch.

Ako je to s občerstvením? Môžeme jesť pukance počas filmu?

Áno, možnosť konzumácie v kinosálach počas filmu je povolená vo všetkých okrem najhoršej - čiernej fázy (III. stupeň ohrozenia). 

V okresoch, ktoré spadajú do čiernej fázy, bude predaj občerstvenia fungovať formou take-away, je teda možné si občerstvenie zakúpiť a vychutnať si ho v pohodlí domova.

Mám zakúpený lístok na jedno z predstavení, ktoré nebolo, keďže kiná zatvorili - ako postupovať pri jeho storne?

V prípade záujmu o vrátenie lístka prosím kontaktujte svoje kino CINEMAX emailom.
Kontakt nájdete tu.

Kedy mi budú vrátené peniaze na účet?

Vzhľadom na veľké množstvo vstupeniek môže celý proces vrátenia peňazí trvať do 30 dní.